Вітаю Вас, Гість
Головна » 2012 » Березень » 25 » НВК "школа I ступеня – гімназія імені Митрополита Андрея Шептицького м. Стрия"
08:25
НВК "школа I ступеня – гімназія імені Митрополита Андрея Шептицького м. Стрия"
НВК "школа I ступеня – гімназія імені Митрополита Андрея Шептицького м. Стрия"Про нас

  Навчально-виховний комплекс "Школа І ст. - гімназія ім. Митрополита Андрея Шептицького м. Стрия"— навчальний заклад нового типу гуманітарного та природничого профілів із поглибленим вивченням англійсъкої мови, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м.Стрий, вул. Гайдамацька, 11. 

  Гімназія у Стрию за 20 років свого існування стала навчальним закладом, де учням даються високі знання з усіх навчальних дисциплін. Відроджена гімназія виконує роль спадкоємця традицій та рівня навченості своєї попередниці- Стрийської гімназії, що була закрита комуністичною владою у 1944 р. Ця влада боялася того національного духу, який витав серед викладачів та учнів Стрийської гімназії – сіячів доброго і розумного й борців за кращу долю українського народу.
  Гімназія є навчальним закладом з поглибленим вивченням англійської мови. 

  У 2010 році відбулася реорганізація гімназії у Навчально – виховний комплекс «Школа І ступеня – гімназія імені Митрополита Андрея Шептицького у м. Стрию» рішенням сесії Стрийської міської ради №401 від 6 травня 2010 року. Відповідно наступив новий етап становлення і розвитку гімназії, яка надає безперервну загальносередню освіту своїм вихованцям.

  За результатами ЗНО 2011р  в рейтингу "11 найкращих шкіл області з англійської мови" НВК «Школа І ступеня – гімназія імені Митрополита Андрея Шептицького у м. Стрию» зайняла I місце (60% випускників набрали 173 і більше балів), а в рейтингу "25 найкращих шкіл області" – 7 місце (41% випускників набрав 173 і більше балів з української мови, 17% випускників набрали 173 і більше балів з математики, 5% випускників набрали 173 і більше балів з історії).РоздрукуватиПереглянути Гімназія ім. А. Шептицького на карті більшого розміру

Переглядів: 9339 | Додав: gimnaziya | Теги: гімназія імені А.Шептицького, Стрийська гімназія, гімназія Стрия, gimnaziyastrij | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Olenka:)   [Матеріал]
biggrin tongue

Ім`я *:
Email *:
Код *: