Вітаю Вас, Гість

  Велика роль у становленні гімназії належить адміністрації

адміністрація

 та вчителям,

 

які професійно і якісно організовують навчальний процес.
 Свідченням якісної роботи вчителів є їх вагомі здобутки на ниві педагогічної діяльності. Переможцями міського конкурсу «Вчитель року» є наступні викладачі:

1996 рік
Пилипів Ярослав Михайлович

1998 рік
Матвіїв Оксана Яремівна
Савчин Ольга Олегівна
Новацький Олександр Миколайович

1999 рік
Пилипів Ярослав Михайлович
Ільницька Марія Василівна
Лущанець Ольга Михайлівна

2000 рік
Світлична Романа Василівна
Гавран Ірина Любомирівна
Фур Богдана Теодорівна

2001 рік
Ільницька Марія Василівна
Світлична Романа Василівна

2002 рік
Стецько Галина Миколаївна
Король Василь Михайлович

2003 рік
Маринович Оксана Степанівна
Дрозд Лідія Володимирівна
Гаврилів Леся Іванівна

2005 рік
Дмитрук Олена Юріївна

2006 рік
Івашків Оксана Орестівна

2008 рік
Маліборський Михайло Євстахович

2009 рік
Опришко Руслана Ярославівна
Матіїшин Наталія Ярославівна

2010 рік

Латик Наталія Григорівна

Бойко Тетяна Степанівна

Палій Олена Михайлівна

 

2011 рік

Лобойко Мирослава Богданівна

2012 рік

Дмитрук Олена Юріївна

Кравець Світлана Казимирівна

 

2010 рік

Латик Наталія Григорівна

Бойко Тетяна Степанівна

Палій Олена Михайлівна

 

 

 

  Слід відмітити, що вчителі гімназії ставали переможцями і призерами обласного конкурсу «Вчитель року». До них належать Хомин К.М., Пилипів Я.М., Світлична Р.В.,Стецько Г.М., Лущанець О.М., Маліборський М.Є.,Опришко Р.Я., Король В.М., Лобойко М.Б..

 

 

  Гідно представляли вчителі гімназії місто Стрий на Всеукраїнському конкурсі «Вчитель року»: - Пилипів Я.М.(1999), Опришко Р.Я.(2009), Лобойко М.Б.(2012), Кравець С.К.(2013).

 

Професійний склад вчителів  дуже сильний і кваліфікований. Учителі гімназії є переможцями конкурсу «Українсько – американської премії за досягнення у викладанні» (Цибран О.Ф.,Хомин К.М., Діденко С.В., Парус Н.С., Стецько Г.М., Ципук А.М., Лобойко М.Б., Опришко Р.Я.). Національними переможцями цього конкурсу були  Цибран О.Ф., Стецько Г.М., Хомин К.М.


  В гімназії працюють два «Заслужені вчителі України» - Цибран Орися Філаретівна і Пилипів Ярослав Михайлович.  У навчальному закладі працює 66 вчителів, яким присвоєно категорію «Спеціаліст вищої категорії», 6 вчителів – «Спеціаліст І категорії», 8 вчителів – «Спеціаліст ІІ категорії», 25 вчителів мають звання «Вчитель методист», 21«Старший вчитель», 6 педагогів нагороджено знаком «Відмінник освіти України», 16Почесною Грамотою МОН України, 26 вчителів мають грамоти Управління освіти і науки ЛОДА та 49 – грамоти відділу освіти виконавчого комітету Стрийської міської ради.

  Кожного року учні гімназії стають переможцями американського конкурсу «У підтримку свободи» і стажуються у США. 

  Гордістю гімназії є її випускники. За 13 випусків 146 учнів закінчили навчання із золотою, а 36 - зі срібною медалями.

  Вагомими є здобутки учнів на олімпіадах. За період з 1998 по 2012 рік переможцями та призерами міських олімпіад ставали 939 учнів, обласних олімпіад – 125 , Всеукраїнських олімпіад – 18 гімназистів, 64 гімназисти були переможцями обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, 54переможцями конкурсу знавців рідної мови ім. П. Яцика.

  2012-2013 навчальний рік приніс гімназистам   ІІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді з економіки,  14 призових місць на обласних олімпіадах з різних предметів, 64 призових місць на міських предметних олімпіадах, 7 призових місць на різноманітних змаганнях та 25 призових місць на конкурсах.

  Протягом 2013-2014 навчального року гімназисти зайняли 15 призових місць на обласних олімпіадах з різних предметів, 68 призових місць на міських предметних олімпіадах, 9 призових місць на різноманітних змаганнях та 18 призових місць на конкурсах,  одержали перемогу на чемпіонаті із швидкубінгу в м. Трускавець, займали призові місця, беручи участь у турнірах.

  В 2014-2015 навчальному році гімназисти зайняли  15 призових місць на обласних олімпіадах з різних предметів, 60 призових місць на міських предметних олімпіадах, 32 призових місць на різноманітних змаганнях та 13 призових місць на конкурсах,  одержали перемогу на чемпіонаті СНГ із швидкубінгу в м. Мінськ та чемпіонаті  України із фрі-файту в м. Київ.

За результатами ЗНО 2015р: 5 учнів НВК здали ЗНО на 200 балів, 1 учениця має 200 балів з 2 предметів;   в рейтингу "100 найкращих навчальних закладів України за показниками ЗНО з української мови" НВК «Школа І ступеня – гімназія імені Митрополита Андрея Шептицького м. Стрия» посіла 40 місце.

 В 2015-2016 навчальному році гімназисти зайняли  15 призових місць на обласних олімпіадах з різних предметів, 55 призових місць на міських предметних олімпіадах, 5 призових місць на конкурсах3 призових місць в  турнірах, одержали перемогу в фіналі міжнародного проекту "Міксіке".

Результати ЗНО 2016р

  • серед гімназій Львівської області за результатами ЗНО з усіх предметів   НВК «Школа І ступеня – гімназія імені Митрополита Андрея Шептицького м. Стрия» посіла 2 місце.
  • серед всіх навчальних закладів Львівської області за результатами ЗНО з усіх предметів   НВК «Школа І ступеня – гімназія імені Митрополита Андрея Шептицького м. Стрия» посіла 3 місце.
  • серед 9969 навчальних закладів України за результатами ЗНО з усіх предметів   НВК «Школа І ступеня – гімназія імені Митрополита Андрея Шептицького м. Стрия» посіла 197 місце.

 

 

 

99,5% випускників стали студентами вищих навчальних закладів!!!

86% випускників вільно володіють англійською мовою!!!

Щороку 2-3 гімназисти  виграють конкурс Excel і навчаються у Сполучених Штатах Америки!!!

Більшість випускників гімназії продемонстрували рівень знань, достатній для вступу до ВНЗ на державну форму навчання!!! 

    Ці успіхи є результатом кропіткої праці адміністрації НВК та всього вчительського-учнівського колективу, який свою роботу спрямовує на особистісно орієнтоване навчання й виховання.

Роздрукувати