Вітаю Вас, Гість

 

27 лютого у рамках показового Дня цивільного захисту в НВК "Школа І ст. - гімназія ім. А. Шептицького" пройшов квест "Надзвичайні пригоди у надзвичайних ситуаціях" Світлина від Olena Dmytruk.

 

18 грудня до гімназистів завітав  святий Миколай.

Запальне незабутнє дійство для всіх організували другокласники 

 

 

22 листопада  гімназія вшановувала пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років 

 

21 листопада в гімназії відбулась лінійка присвячена Дню Гідності та Свободи, на яку було запрошено  учасника подій на Майдані Незалежності Олега Медюха

Світлина від Olena Dmytruk.Світлина від Olena Dmytruk.

 

В рамках циклу тренінгів від вчителів-експертів Microsoft у Львівській області за підтримки Microsoft Ukraine #mieexpert 29 жовтня в гімназії було проведено заняття присвячене інструментам Office 365 та їх впровадженню в освітнє середовище навчального закладу.

Світлина від Olena Dmytruk.Світлина від Olena Dmytruk.

 

21 жовтня учні 2-Б класу з великим захопленням взяли участь у вікторині "Спілкування без гаджетів", яку проводила в рамках свого проекту стипендіатка благодійного фонду Карпінських учениця 5-А класу НВК Луців Єлизавета. Багато учнів класу додому повернулись з призами. Молодці!

11.10.2019 у НВК відбулася лінійка,яка започаткувала тиждень Захисника України. Гостями гімназистів були: мати загиблого військовослужбовця Безручак Г. М., учасники АТО: Маланій О. Р., Путято В. І.   Після лінійки учні взяли участь у флеш-мобі «Наші батьки- наші захисники» 

Учні НВК взяли участь в уроках мужності (Безручак Г. М. розповідає однокласникам  внука про свого сина).

 

В НВК протягом 30.09-02.10 пройшов цикл уроків доброти.

 

   З 30 вересня по 2 жовтня для перших класів гімназії пройшла акція «Увага! Діти на дорозі!», яку провела педагог-організатор Матула О. Й.

    Учні в ігровій формі закріпили Правила пішохода і пасажира.

   Ліс гостинно зустрічає всіх, хто шукає в ньому відпочинку, проте, він вимагає дбайливого до себе ставлення. Розумне користування дарами природи — невід'ємне право і обов’язок людини. Величезної шкоди лісам завдають лісові пожежі. Причини виникнення пожеж і їх наслідки гімназисти досліджували в останні дні вересня.

    23-24 вересня, в нашому НВК в рамках популяризації спорту серед дітей та юнацтва відбулись змагання з футболу (хлопці 9-х класів) та волейболу (дівчата 9-х класів).

 Світлина від Olena Dmytruk.Світлина від Olena Dmytruk.   

   В понеділок, 23 вересня в гості до учнів 1-Б класу завітав військовий медик, випускник гімназії, Петро Левко.

   На фото гімназисти слухають про  суворі військові будні.

 

Для НВК "Школа І-ст. - гімназія ім. А. Шептицького м. Стрия" вже стало гарною традицією підтримувати українське кіно, історичні фільми особливо. 18 вересня учні 6(10)-х та 7(11)-х класів дивилися "Іловайськ 2014 батальйон "Донбас". Це було захопливо, чуттєво, патріотично, болісно, страшно, це було ... Вічна слава нашим героям, подяка та шана. Ми пам'ятаємо і цінуємо!
 
Світлина від Романа Марунчака.

 

   У понеділок 9 вересня учні 7(11)-М і 7(11)-І класів відвідали кінотеатр «Чаплін», де переглянули фільм «Заборонений». Підлітки побачили наскільки українці були у безправному становищі у Радянському Союзі. Також дізнались про життя та загадкову смерть Стуса. 

   Від козаків до кіборгів
Українці у всі часи та понад усе цінували свою свободу. І значною мірою через це воювати нам доводилось багато і часто. Доводиться і нині. Сучасні українські воїни зі зброєю в руках  захищають державу. Про їх подвиг знято документальні фільми. Декілька з таких фільмів переглянули гімназисти. На фото учні 3-В  і 2-Б дивляться "Стежками Іловайського котла" та "Ті, що зупинили війну"

 

Мелодійний гімназійний дзвінок в черговий раз для всіх сповістив про початок канікул, а для випускників - ще і  про початок дорослого життя.

В черговий раз наші гімназисти намагаються «причепурити» шкільне подвір’я… Цього року милувати око будуть бузок, магнолія, гібіскус, юкка... 

Світлина від Olena Dmytruk.Світлина від Olena Dmytruk.

 

 

Світлина від Olena Dmytruk.

 

 

 З 27 лютого по 7 березня тривала шкільна вікторина «Продукти харчування: наші друзі та вороги» на платформі Miksike. 116 гімназистів, які взяли участь у вікторині, тепер знають, який фрукт є помічним при «морській хворобі» або, яка каша гарно впливає на стан зубів та ясен тощо. П’ятірка гімназистів, які здобули найбільшу кількість балів, на понеділковій лінійці отримали дипломи та подарунки. Також були відзначені найактивніші класи.

 

 

 

 

НАЦІОНАЛЬНИЙ ФІНАЛ ПРОЕКТУ "МІКСІКЕ"

1 березня 2019 року завершився   Національний фінал  змагань з усного рахунку «Прангліміне 2019» у рамках реалізації україно-естонського проекту «Міксіке в Україні», який вперше проходив в онлайн-форматі у прямому ефірі.Світлина від Iruna Bazarnucka.

Привітали учасників та модерували проведення національного фіналу змагань керівники проекту Міхкел та Міла Пільв, координатор проекту в Україні Маргарита Носкова.

Гімназію на фінальних змаганнях гідно представляла Ярослава Стець. Її результат – бронза.

Попереду міжнародний фінал в Естонії.

 
Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів 

   Прекрасні свята для душі, а для тіла, на жаль, не завжди… Уникаючи щоденних святкувань-смакувань, ми вирішили відвідати альма-матер, подихати свіжим морозним повітрям, посмакувати цитрусовими, полускати горішки, порадити один одному, як корисно й здорово споживати мамині та бабусині десертні шедеври і не те, що не зашкодити здоров’ю, а ще й покращити його: «Їмо все, потрішки, за дві години до сну, не закидаємо щоденні заняття спортом і сімейні прогулянки на відкритому повітрі… А на це агітуємо інших!» гімназистів, батьків і всіх дорослих». Наші замальовки, слідами розмов, допоможуть нам (гімназистам, батькам, усім дітям і дорослим) не забути таке гасло: «Лише в здоровому тілі є здоровий дух!» 

Світлина від Olena Dmytruk.Світлина від Olena Dmytruk.

 

   В цьому році міксіканці відзначили ювілей - 5 років проект з усного рахунку об’єднує учасників з різних куточків України.

   4 січня 2019 року Львів радо приймав учасників  обласного фіналу змагань. 34 кращий рахівник області за шістьма віковими групами продемонстрували свої вміння. Гімназисти гідно показали себе в складі стрийської команди.

Результати гімназійної команди:

категорія 7-11 кл. дівчата

Оксана Стець (3-В, 5957 б.)  – ІV місце

категорія 7-11 кл. хлопці

Артур Ратальський (3-В, 8816 б.)  – ІV місце

категорія сеньйорити

Ярослава Стець (16602 б.)  – І місце

 

Побували в Трускавці у світі ілюзій (у кімнаті дзеркал, у банці з водою, дотягнулися до місяця, приміряли янгольські крила) а ще вразили екскурсовода, бо правильно коментували графіку . А ще було багацько музики , веселощів, позитиву....

Світлина від Марії Ільницької.Світлина від Марії Ільницької.

 ПОСВЯТА В ГІМНАЗИСТИ 

   Сьогодні гімназійна родина поповнилась дуже розумними, надзвичайно талановитими та працьовитими гімназистами. Нехай навчання буде цікавим, змістовним та стане міцним підгрунтям у дорослому житті!

Світлина від Anna Matata.Світлина від Лідії Кордюк.

Урочиста академія НВК "Школа I ст.–гімназія ім.А.Шептицького м.Стрия"
завантажити відео  https://fex.net/315050957840

     Кафедра іноземних мов НВК « Школа І ст – гімназія ім. Андрея Шептицького міста Стрия» запроваджує проект під назвою « Бумеранг Ефект» із залученням випускників гімназії, які стали успішними у своїй сфері діяльності та збудували кар’єру як в Україна так і закордоном завдяки високому рівню володіння англійської мови. 
   Проект успішно стартував З та 4 грудня 2018 року. Перше практичне заняття для учнів 10-11 класів було проведено випускником гімназії Остапом Кушніром ( випуск 2004р.) – викладачем та дослідником міжнародних відносин та геополітики, замісником декана факультету економіки та менеджменту Університету Лазарського у Варшаві, Польша. Остап поспілкувався з учнями англійською мовою на тему « Як досягти успіху в житті. Роль знань іноземних мов для кар’єрного росту молоді».
   Ми радо запрошуємо до співпраці випускників гімназії різних років!